1. Home
  2. CrossFit
  3. Battle of Europe
  Previous Video Superhuman Russian Workout Monster
0

Battle of Europe

72
0

Battle of Europe – CrossFit International Charity Competition – DAY 2

Już w dniach 8-9 lipca na stadionie żużlowym klubu Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra odbędzie się impreza inna niż wszystkie – Międzynarodowe Charytatywne Zawody Ekantor.pl Battle of Europe! Po raz pierwszy w Polsce pojawi się europejska czołówka w CrossFit. Emocji z pewnością nie zabraknie!
Na obiekcie klubu żużlowego Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra odbędzie się finał międzynarodowych zawodów.
Co wyróżnia imprezę w Zielonej Górze? To nie tylko sport i rozrywka, ale także szczytny cel – zbieramy pieniądze na wyposażenie Wojewódzkiego Centrum Zdrowia Matki i Dziecka, które powstaje w Zielonej Górze.

Cena biletu 2-dniowego na zawody oraz koncert to jedyne 40,00 zł – kup go dziś już dziś, ilość miejsc ograniczona: https://abilet.pl/impreza/ekantorpl-b…

– w BoE 2017 weźmie udział 136 zawodniczek i zawodników, którzy wystartują w sześciu kategoriach: mężczyźni elita, kobiety elita, mężczyźni elita 35+, mężczyźni open oraz adaptive mężczyźni oraz kobiety – osoby na wózkach. Wszyscy uczestnicy musieli przejść 3 etapy kwalifikacji.
– Transmisja będzie dostępna bezpłatnie w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej
– Przed finałami odbędzie się koncert MEZO
– W niedzielę dla kibiców przygotowano specjalne atrakcje – niespodzianki – także dla dzieci
– Półfinały i finały w poszczególnych kategoriach odbędą się 9 lipca – niedziela

Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Centrum Metamorfoz, przy wsparciu CrossFit 8K48, Stowarzyszenia Warto Jest Pomagać, Fundacji Falubaz Pomaga oraz Miasta Zielona Góra

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki oraz Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Anna Polak.

72

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *